Decyzja o zamknięciu Muzeum na czas nieokreślony

c_370_300_16777215_00_images_logomuzeum.pngW związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem szerzenia się koronawirusa COVID-19, w nawiązaniu do decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 21 marca 2020 roku, informujemy o przedłużeniu czasowego zamknięcia instytucji kultury dla zwiedzających. Równocześnie zawiadamiamy, że działalność edukacyjna oraz wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane przez Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich zostają odwołane na czas nieokreślony.

Aktualne decyzje związane z działalnością Muzeum umieszczane będą na stronie www.muzeumnalkowskich.pl oraz w mediach społecznościowych instytucji a także na stronie www.wolomin.org i w mediach społecznościowych Gminy Wołomin.