Kobiety piszące. Tropy.

Czym jest i do kogo skierowany jest projekt badawczy „Archiwum kobiet: piszące”, od jak dawna prowadzone są prace w ramach tego projektu i kto tworzy zespół badawczy oraz dlaczego dziś warto podążać tropami kobiet piszących – o tym rozmawiały prof. Monika Rudaś-Grodzka, dr Katarzyna Nadana-Sokołowska, dr Emilia Kolinko oraz Anna Łazar. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się zapisem tego spotkania na kanale You Tube Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich.

Spotkanie „Kobiety piszące. Tropy. Rozmowa o „Archiwum kobiet: piszące”” zostało zrealizowane w ramach projektu „Ja cała się z tego składam” finansowanego ze środków programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury. Patronem medialnym projektu są Wieści Podwarszawskie.