Z narady w sprawie realizacji robót na terenie parku im. Nałkowskich

Wołomin, 26 V 1978 […] Po przeanalizowaniu stanu zaawansowania wykonanych robót na terenie parku im. Nałkowskich ustalono, że ze względu na dalszą realizację robót przy zachowaniu naukowych metod pracy w przedmiocie realizacji niezbędnym jest przygotowanie dokumentacji technicznej:

[…] wykonanie kanału burzowego o średnicy 60–80 cm oraz zasypanie istniejącego rowu otwartego łącznie z zastawą spiętrzającą wodę; opracowanie dokumentacji na wykonanie mostka łączącego 2 oczka wodne; opracowanie ciągów pieszo–jezdnych z uwzględnieniem istniejącej konfiguracji terenu; opracowanie dokumentacji na pogłębienie sztucznych zbiorników wodnych […]. Ze względu na ważność zagadnienia realizacji robót z uwzględnieniem czynu społecznego mieszkańców Wołomina ustala się, że dokumentacja powyższa będzie opracowana w trybie pilnym.

Podpisał: Kierownik Wydziału Architektury, Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalowych w Urzędzie Miasta i Gminy Wołomin.

2019  Muzeum Nałkowskich  globbersthemes joomla template