Koncerty letnie u Nałkowskich 2022 i Marta Guisado

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejne niedzielne popołudnie z muzyką w Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w czasie KONCERTÓW LETNICH U NAŁKOWSKICH 2022.

24 LIPCA O GODZ. 15.00 w usłyszycie państwo MARTĘ GUISADO w recitalu gitarowym.

W imieniu Burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan, Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie oraz Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie serdecznie zapraszamy na to wydarzenie oraz na wszystkie następne, w każdą niedzielę lipca i sierpnia 2022 roku, o godz. 15.00 na tarasy „Domu nad Łąkami”. Wspólnie cieszmy się z piękna muzyki!

Wydarzenie sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Marta Guisado

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary klasycznej. Od 2009 roku prowadzi działalność pedagogiczną w szkołach muzycznych a jej uczniowie odnoszą sukcesy na wielu konkursach, m.in. w Warszawie, Sierpcu, Sochaczewie i Nałęczowie.

Przez kilka lat była jedyną w Polsce kobietą zajmującą się profesjonalnie gitarą flamenco, pracując w szkołach tańca i występując z zespołami Contratiempo i Solo Flamenco na koncertach i festiwalach w całej Polsce, a także współpracując z Filharmonią Narodową, Filharmonią Świętokrzyską i Operetką Warszawską. Współpracowała również z Teatrem Tańca Nie Tylko Flamenco oraz z Centro Civico „Las Columnas” w Sevilli.

Fascynacja gitarą hiszpańską wywarła niebagatelny wpływ także na jej życie prywatne – w 2005 roku poznała w Sevilli obecnego męża, śpiewaka flamenco Fernando Guisado Ruiz, z którym założyła zespół Solo Flamenco. Ich córka, Isabel Guisado, uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie, gra również na gitarze w duecie z mamą 😉

Serdecznie zapraszamy

REGULAMIN 2022

Koncerty letnie u Nałkowskich 2022
każda niedziela lipca i sierpnia
godz. 15.00
tarasy „Domu nad Łąkami”
Wstęp wolny

Partner: Fundacja PZU

Organizatorzy:

Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich w Wołominie
Gmina Wołomin wraz z Burmistrz Wołomina
Szkoła Muzyczna im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie